شرایط و قوانین

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی قائم ابزار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های فروشگاه اینترنتی قائم ابزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش )رزرو( یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی قائم ابزار اقدام کند.همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی قائم ابزار یک سایت ارائه خدمات )رفاهی( است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی قائم ابزار استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی قائم ابزار ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه اینترنتی قائم ابزار به صورت الکترونیکی )از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی( به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است که به ما ارائه داده است و تمام مکاتبات از طریق آن ها صورت می گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی قائم ابزار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که تنها شماره ای است که فروشگاه اینترنتی قائم ابزار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند. همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه فروشگاه اینترنتی قائم ابزار را به اطلاع کاربران می رساند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی قائم ابزار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی قائم ابزار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@ghaemabzar.shop اطلاع دهید